



Rozmery 40×22 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria BLOK, SMALL Rozmer 40x10x22 cm Šírka 400 mm Hĺbka 220 mm Farba Čierna Materiál Kameň Inštalácia Na postavenie, Nástenné-skrutky Typ umývadla Umývadielko (malé) Počet otvorov pre batériu 1 otvor Prepad NIE Tvar Obdĺžnik Hmotnosť 20.0 kg Balenie 1 ks EAN 8718858076109 Taric 68029910 Záruka 2 roky Popis Textúra kamenných umývadiel je u každého kusu originálna Nie je určené na vonkajšie použitie Popis série Kamenná umývadlá sú novým trendom v použití prírodných materiálov pri zariaďovaní kúpeľní. Príťažlivý dizajn a funkčnosť týchto výrobkov spĺňajú nároky moderného bývania. Jedinečná textúra prírodného kameňa umývadiel BLOK dodá interiéru potrebnú originalitu. Dizajn výrobkov navyše umožňuje kombináciu rôznych štýlov. Popis série Ako názov napovedá, séria SMALL ponúka pestrú škálu na priestor nenáročných keramických umývadiel. Vďaka svojim malým rozmerom, vysokej funkčnosti a jemnému dizajnu sa stanú elegantnou súčasťou kúpeľne alebo miestnosti s WC. Či preferujete ostré hrany či oblé krivky, SMALL ponúka to, čo hľadáte. Za pozornosť stojí rohové umývadlo, ktoré môže v mnohých prípadoch predstavovať dokonalé riešenie priestorového usporiadania malej kúpeľne.
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 22 cm |
| Prevedenie | Na dosku |
|---|---|
| Tvar | Hranatý |
| Materiál | Kameň |
| Farba | Čierna |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 40x10x22 cm |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Dĺžka (mm) | 400 |
| Šírka (mm) | 220 |
| Séria | Sapho BLOK |
| Montáž | Na dosku |
| Typ | Sanitárna keramika - umývadlá |
| Počet otvorov na batériu | 1 |
| Výrobca | Sapho |

50×12 cm, na stenu, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

60×45 cm, z liateho mramoru, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
46×33 cm, na dosku, keramické
Skladom
40×22 cm, na stenu, smaltované
Skladom
35×35 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

55×32 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

60×38 cm, na dosku, dizajnové
Dostupné v 2 e-shopoch

60×12 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

50×33 cm, na dosku, keramické
Skladom
121×46 cm, zapustené, dvojité
Skladom
Na dosku, keramické, okrúhle
Skladom
60×40 cm, na dosku, keramické
Skladom
82×47 cm, zapustené, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
62×36 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

75×42 cm, keramické, hranaté
Skladom
48×35 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 4 e-shopoch

52×39 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

40×28 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch