









Rozmery 68×44 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria DALMA Rozmer 68x16,5x44 cm Šírka 680 mm Hĺbka 440 mm Farba Hnedá Materiál Keramika Inštalácia Na postavenie Typ umývadla Umývadlo na dosku Počet otvorov pre batériu Bez otvoru Prepad NIE Tvar Ovál/Elipsa Hmotnosť 12.0 kg Balenie 1 ks EAN 8590913874550 Taric 69109000 Záruka 2 roky Popis série Séria keramických umývadiel DALMA zaujme kamenným efektom. Umývadlá sú glazovaná s vypálenými obtlačky v dizajne kameňa, čím je zaručená stálosť a trvanlivosť dekoru. Vyberať môžete nielen z troch dekorov v odtieňoch mramoru, ale aj z piatich tvarov. Umývadlá sú určené na postavenie na dosku, ku všetkým možno dokúpiť uzatvárateľnú výpust vo farbe umývadla.
| Šírka: | 68 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Prevedenie | Na dosku |
|---|---|
| Štýl | Dizajnové |
| Tvar | Oválny |
| Materiál | Keramika |
| Farba | Sivá |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 68x16,5x44 cm |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Šírka (mm) | 440 |
| Dĺžka (mm) | 680 |
| Séria | Sapho DALMA |
| Montáž | Na dosku |
| Typ | Sanitárna keramika - umývadlá |
| Počet otvorov na batériu | 0 |
| Výrobca | Sapho |

Na dosku, keramické, oválne
Dostupné v 2 e-shopoch

Hranaté
Skladom
64×55 cm, na stenu, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na dosku, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

121×46 cm, zapustené, dvojité
Skladom
82×47 cm, zapustené, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Keramické, kamenné, dizajnové
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, oválne
Skladom
Na dosku, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Kamenné, okrúhle, hranaté
SkladomDoprava zadarmo
60×40 cm, na dosku, keramické
Skladom
Na dosku, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Na stenu, keramické, dizajnové
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, okrúhle
Skladom
Na dosku, keramické, oválne
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, dizajnové, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, okrúhle
Skladom