



Rozmery 140×80 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vanička z liateho mramoru, obdĺžnik profilované dno nulový priehyb Nosnosť 300 kg Hĺbka vaničky je 1,8 cm Kryt sifónu z liateho mramoru (sifón nie je súčasťou vaničky)
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 80 cm |
| Pôdorys | Obdĺžnik |
|---|---|
| Materiál | Liaty mramor |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Obdĺžnikové, Štvorec/Obdĺžnik |
| Priemer odpadu | 90 |
| Rozmer | 140x80x3 cm |
| Dĺžka | 1400 |
| Záruka | 3 roky |
| Dĺžka (mm) | 800 |
| Šírka (mm) | 1400 |
| Výška (mm) | 30 |
| Výrobca | Gelco |
| Séria | Gelco G5 |
| Typ | Sprchové vaničky |

Dostupné v 2 e-shopoch

Z liateho mramoru, obdĺžniková
Skladom
Z liateho mramoru, obdĺžniková
Skladom
90×90 cm, z liateho mramoru, štvrcová
Skladom
100×80 cm, z liateho mramoru, obdĺžniková
Skladom