










Rozmery 50×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Rozmer 50x13,5x40 cm Šírka 500 mm Hĺbka 400 mm Farba Biela Materiál Keramika Inštalácia Na postavenie Typ umývadla Umývadlo na dosku Počet otvorov pre batériu 1 otvor Prepad NIE Tvar Obdĺžnik Výbava Tenkostenné Hmotnosť 10.94 kg Balenie 1 ks EAN 8590913864773 Taric 69109000 Záruka 2 roky
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Prevedenie | Na dosku |
|---|---|
| Tvar | Hranatý |
| Materiál | Keramika |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50x13,5x40 cm |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Výbava | Tenkostenné |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Dĺžka (mm) | 500 |
| Šírka (mm) | 400 |
| Séria | Sapho Garda |
| Montáž | Na dosku |
| Typ | Sanitárna keramika - umývadlá |
| Počet otvorov na batériu | 1 |
| Výrobca | Sapho |

60×42 cm, zapustené, keramické
Skladom
280×28 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
35×61 cm, zapustené, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeň
35×51 cm, zapustené, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeň
40×120 cm, na dosku, keramické
Skladom
Na dosku, keramické, okrúhle
Skladom
48×48 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
42×42 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
45×60 cm, zapustené, keramické
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Zapustené, dvojité, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
Zapustené, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
220×38 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
50×42 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
230×23 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
60×46 cm, zapustené, keramické
Skladom
40×22 cm, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
35×25 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
70×45 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
50×50 cm, keramické, hranaté
SkladomDoprava zadarmo
55×46 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
Zapustené, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
48×48 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
Na dosku, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
55×39 cm, zapustené, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
46×81 cm, z liateho mramoru, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
54×45 cm, na stenu, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
42×34 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
40×40 cm, na stenu, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeň
60×47 cm, na stenu, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
30×30 cm, rohové, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
80×50 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
98×46 cm, zapustené, keramické
Skladom