










Rozmery 40×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Rozmer 40x14 cm Priemer zátky 400 mm Šírka 400 mm Farba Biela Materiál Keramika Inštalácia Na postavenie Typ umývadla Umývadlo na dosku Počet otvorov pre batériu Bez otvoru Prepad NIE Tvar Kruh Výbava Tenkostenné Hmotnosť 8.97 kg Balenie 1 ks EAN 8590913864674 Taric 69109000 Záruka 2 roky
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Prevedenie | Na dosku |
|---|---|
| Tvar | Okrúhly |
| Materiál | Keramika |
| Farba | Biela |
| Priemer zátky | 400 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 40x14 cm |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Výbava | Tenkostenné |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Dĺžka (mm) | 400 |
| Šírka (mm) | 400 |
| Montáž | Na dosku |
| Počet otvorov na batériu | 0 |
| Typ | Sanitárna keramika - umývadlá na dosku |
| Výrobca | Sapho |

82×47 cm, zapustené, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na dosku, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, dizajnové, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Keramické, kamenné, dizajnové
Dostupné v 2 e-shopoch

Kamenné, okrúhle, hranaté
SkladomDoprava zadarmo
64×55 cm, na stenu, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na dosku, keramické, okrúhle
Skladom
Na dosku, keramické, okrúhle
Skladom
Na dosku, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, oválne
Skladom
Na dosku, keramické, oválne
Dostupné v 2 e-shopoch

121×46 cm, zapustené, dvojité
Skladom
Hranaté
Skladom
Na dosku, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, oválne
Dostupné v 2 e-shopoch

60×40 cm, na dosku, keramické
Skladom
Na stenu, keramické, dizajnové
Dostupné v 2 e-shopoch