





Rozmery 47×23×16 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Súčasťou balenia je sada na upevnenie (hmoždinka a skrutka)
| Šírka: | 23 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 16 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Tvar | Rohové |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 226x473x160 mm |
| Materiál | Plast, Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Výrobca | Gedy |
| Šírka (mm) | 226 |
| Séria | Gedy WHITE LINE |

8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
55×150×30 cm, rovná, priemer
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
30×60 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

203×26×35 cm, rovná
SkladomDoprava zadarmo
Rovná
Skladom
60×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

14×55×15 cm, rovná, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch