















Rozmery 190×80 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Šírka vstupu: 635 mm Inštalačný rozmer: 775-800 mm Výška zásteny s ozdobou na profilu: 1950 mm Výška skla v oblúku dverí: 2115 mm V kombinácii s bočnou stenou je nutné použiť vzperu GQV320. Náhrada za vyradený produkt GQ1380R.
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Výška: | 190 cm |
| Výplň dverí | Číre sklo |
|---|---|
| Prevedenie dverí | Posuvné, Pántové |
| Typ | Jednokrídlové |
| Umiestnenie | Vpravo |
| Farba | Hnedá |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Dvere do niky, Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Inštalačná šírka od | 775 |
| Inštalačná šírka do | 800 |
| Rozmer | 80 cm |
| Farba profilu | Bronz |
| Záruka | 3 roky |
| Farba skla | Číre |
| Šírka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 1900 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Výrobca | Gelco |
| Séria | Gelco ANTIQUE |

Posuvná, číra, univerzálna
Dostupné v 2 e-shopoch

Posuvná, číra, ľavé
Skladom
Posuvná, číra, ľavé
Skladom
Posuvná, číra, ľavé
Skladom
Posuvná, číra, ľavé
Skladom
Skladacia, číra, ľavé
Skladom
Posuvná, číra, univerzálna
Dostupné v 2 e-shopoch