













Rozmery 40×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria MURANO Rozmer 40x14 cm Priemer zátky 400 mm Šírka 400 mm Farba Zlato Materiál Sklo Inštalácia Na postavenie Typ umývadla Umývadlo na dosku Počet otvorov pre batériu Bez otvoru Prepad NIE Tvar Kruh Hmotnosť 5.052 kg Balenie 1 ks EAN 8590913865213 Taric 70200080 Záruka 2 roky Popis Vyrobené a dekorované výhradne ručne, prípadné rozdiely v tóne sú vlastnosťou produktu Pri inštalácii nepoužívajte silikón a podobné materiály, aby nedošlo k poškodeniu dekoru Tip: Odporúčame použiť podložku medzi umývadlo a dosku, ktorá umožňuje ľahšie upevnenie a utesnenie umývadiel na dosku, kde umývadlá v spodnej časti nemajú rovnú plochu. V hornej aj spodnej časti podložky je priehľadné tesnenie. Podložkou potom prechádza výpusť. Pre umývadlá bez prepadu odporúčame uzatvárateľnú alebo neuzatvárateľnú výpusť s dlhším šróbením, s možnosťou skrátenia podľa hrúbky dosky. Tip2: Krása umývadla ešte viac vynikne pri použití podložky s LED osvetlením WP94051LED. Popis série Sklo je synonymom kreativity a predstavuje inšpiráciu a zručnosť remeselného spracovania. Sklenené umývadlá série MURANO z dielne talianskych sklárov s mnohoročnou históriou sú toho dôkazom. Každé umývadlo je výsledkom precízneho remeselného spracovania od prvopočiatku až po zdobenie a tým má punc jedinečnosti. Vďaka flexibilite výrobných procesov, vášni a skúsenostiam sklárskych majstrov tak máte možnosť obohatiť svoju kúpeľňu o jedinečný prvok. Sklenené umývadlo vo farebných prevedeniach so sofistikovaným povrchom a tvarmi vytvorí z kúpeľne emocionálne pozitívny priestor. Údržba: Umyť vodou a jemným, málo koncentrovaným, čistiacim prostriedkom. Nepoužívajte agresívne prostriedky a hubky s drsným povrchom. Osušte mäkkou handričkou. Pri montáži nepoužívajte acetátový silikón.
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Prevedenie | Na dosku |
|---|---|
| Tvar | Okrúhly |
| Materiál | Sklo |
| Farba | Žltá |
| Priemer zátky | 400 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 40x14 cm |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Dĺžka (mm) | 400 |
| Šírka (mm) | 400 |
| Séria | Sapho MURANO |
| Montáž | Na dosku |
| Typ | Sanitárna keramika - umývadlá |
| Počet otvorov na batériu | 0 |
| Výrobca | Sapho |

Na dosku, keramické, okrúhle
Skladom
35×35 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

121×46 cm, zapustené, dvojité
Skladom
60×38 cm, na dosku, dizajnové
Dostupné v 2 e-shopoch

62×36 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

60×40 cm, na dosku, keramické
Skladom
50×33 cm, na dosku, keramické
Skladom
40×28 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

60×45 cm, z liateho mramoru, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
55×32 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

46×33 cm, na dosku, keramické
Skladom
60×12 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

82×47 cm, zapustené, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na dosku, kamenné, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
75×42 cm, keramické, hranaté
Skladom
40×22 cm, na stenu, smaltované
Skladom
50×12 cm, na stenu, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch