

Rozmery 1×20×20 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Možno použiť v kombinácii s rôznymi druhmi úchytov Materiál: tvrdené mliečne bezpečnostné sklo
| Šírka: | 20 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 20 cm |
| Výška: | 1 cm |
| Tvar | Rohové |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 200x200x8 mm |
| Dĺžka | 200 |
| Materiál | Sklo, Sklo |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Šírka (mm) | 200 |
| Dĺžka (mm) | 200 |
| Typ | Kúpeľňové doplnky - kúpeľňové poličky |
| Výrobca | Sapho |

55×150×30 cm, rovná, priemer
SkladomDoprava zadarmo
45×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
204×27×35 cm, v modernom štýle, rovná
SkladomDoprava zadarmo
11×27×13 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
8×23 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
60×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

30×60 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

33×63×10 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom