










Rozmery 36×55 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Fixačná sada súčasťou balenia
| Šírka: | 36 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 55 cm |
| Štýl | Dizajnové |
|---|---|
| Design | Oblý |
| Typ | Závesné |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 36x28x55 cm |
| Materiál | Keramika, Keramika |
| Tvar | Klasik, Klasik |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka (mm) | 360 |
| Séria | GSI PURA |
| Výrobca | GSI |