



Rozmery 200×20 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Možno použiť v kombinácii s rôznymi druhmi úchytov Materiál: tvrdené mliečne bezpečnostné sklo
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 20 cm |
| Tvar | Rovné |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 200x100x8 mm |
| Dĺžka | 200 |
| Materiál | Sklo, Sklo |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Šírka (mm) | 200 |
| Dĺžka (mm) | 200 |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Sapho |

1×100×10 cm, v modernom štýle, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
60×60 cm, rovná
Skladom
80×80 cm, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
50×60×132 cm, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
4×50×13 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
30×30 cm, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
V modernom štýle, rovná
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
8×90×100 cm, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
1×50×10 cm, rovná, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
2×40×10 cm, rovná, priemer
Skladom
12×25×25 cm, rohová
Na odoslanie o 1 týždeň
51×205×21 cm, rohová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
55×60×130 cm, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
34×24×24 cm, rohová
Skladom
Rohová
Dostupné v 2 e-shopoch

55×60×130 cm, rovná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rovná
Skladom
V modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
5×47×10 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
123×31×100 cm, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
55×53×133 cm, rovná
Skladom
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

Rohová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
4×25×10 cm, v modernom štýle, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
1×17×37 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
55×50×120 cm, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
11×56×7 cm, rovná, v retro štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň