












Rozmery 100×55 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka KERASAN Séria WALDORF Rozmer 100x55 cm Šírka 1000 mm Hĺbka 550 mm Farba Biela Materiál Keramika Inštalácia Nástenné-skrutky Počet otvorov pre batériu 1 otvor, Bez otvoru na dotaz Prepad ÁNO Tvar Retro Hmotnosť 26.74 kg Balenie 1 ks EAN 8034125977239 Taric 69109000 Záruka 2 roky Popis série Luxus začiatku dvadsiateho storočia, novogotická architektúra v Amerike, vznešené a elegantné línie: to je len zopár z mnohých asociácií, ktoré názov WALDORF vyvoláva. Kerasan znovu spracoval tieto inšpirácie a vytvoril luxusnú kolekciu sanitárnej keramiky vysokej kvality, ktorú je ideálny kombinovať v modernom aj klasickom štýle. Charakteristickými prvkami sú obdĺžnikový tvar, ktorý je zmäkčený zaoblenými rohmi a navyše hrany s dvojitou hrúbkou, ktoré pripomínajú klasický a monumentálne štýl. Séria WALDORF zahŕňa prvky pre kompletnú kúpeľňu. Štýlovú zaujímavosťou je pri umývadlách vodorovne umiestnený prepadový otvor s ozdobným zakončením.
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 55 cm |
| Štýl | Retro |
|---|---|
| Tvar | Hranatý |
| Materiál | Keramika |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 100x55 cm |
| Prepad | ÁNO |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Dĺžka (mm) | 1000 |
| Výrobca | Kerasan |
| Šírka (mm) | 550 |
| Séria | Kerasan WALDORF |
| Montáž | Nástenná |
| Počet otvorov na batériu | 1 |
| Typ | Klasické umývadlo |

85×45 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
46×141 cm, dvojité, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeň
46×121 cm, dvojité, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeň
71×46 cm, zapustené, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeň
80×46 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
58×47 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
50×25 cm, zapustené, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
81×40 cm, zapustené, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeň
Hranaté
Skladom
46×27 cm, na stenu, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
100×45 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
100×47 cm, na dosku, na stenu
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
60×42 cm, keramické, okrúhle
Na odoslanie o 1 týždeň
42×42 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
80×50 cm, retro, na stenu
Na odoslanie o 1 týždeň
105×46 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
150×48 cm, dvojité, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×60 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
40×22 cm, keramické, z liateho mramoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
43×43 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
Na dosku, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
36×36 cm, na dosku, keramické
Skladom
69×52 cm, retro, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
100×50 cm, retro, na stenu
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
250×25 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
Na dosku, okrúhle
Skladom
39×59 cm, keramické, hranaté
Skladom
55×42 cm, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40×16 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
160×50 cm, z liateho mramoru, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
85×46 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
47×47 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň