









Rozmery 105×46 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria THALIE Rozmer 105x46 cm Šírka 1050 mm Hĺbka 460 mm Farba Biela Materiál Keramika Inštalácia Nástenné-skrutky Typ umývadla Klasické umývadlo Počet otvorov pre batériu 1 otvor Prepad ÁNO Tvar Obdĺžnik Hmotnosť 23.8 kg Balenie 1 ks EAN 8682368200616 Taric 69109000 Záruka 2 roky Popis série Keramické umývadlá Thalie sa vyznačujú štíhlou líniou s výraznými zaoblenými rohmi a skoseným vnútorným priestorom pre pohodlné umývanie. Moderný dizajn v praktickom prevedení, ktoré oceníte v každej kúpeľni.
| Šírka: | 105 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 46 cm |
| Prevedenie | Zapustené, Na stenu |
|---|---|
| Štýl | Dizajnové |
| Tvar | Hranatý |
| Materiál | Keramika |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 105x46 cm |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Dĺžka (mm) | 1050 |
| Šírka (mm) | 460 |
| Séria | Sapho THALIE |
| Počet otvorov na batériu | 0 |
| Výrobca | Sapho |

80×46 cm, na stenu, zapustené
Na odoslanie o 1 týždeň
80×50 cm, retro, na stenu
Na odoslanie o 1 týždeň
46×22 cm, na stenu, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
160×50 cm, na stenu, dvojité
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
46×27 cm, na stenu, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
100×47 cm, na dosku, na stenu
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×60 cm, na stenu, zapustené
Na odoslanie o 1 týždeň
31×170 cm, keramické, z liateho mramoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
140×50 cm, na stenu, dvojité
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×42 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
40×22 cm, na dosku, na stenu
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
39×59 cm, keramické, hranaté
Skladom
47×47 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
100×55 cm, retro, keramické
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Na dosku, okrúhle
Skladom
46×121 cm, dvojité, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeň
43×43 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
58×47 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
50×25 cm, zapustené, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
65×46 cm, na dosku, zapustené
Na odoslanie o 1 týždeň
81×40 cm, zapustené, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeň
37×18 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
150×50 cm, na stenu, dvojité
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
36×36 cm, na dosku, keramické
Skladom
250×25 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
55×42 cm, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Hranaté
Skladom
38×66 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
35×50 cm, na dosku, keramické
Skladom
71×46 cm, zapustené, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeň
120×50 cm, na stenu, dvojité
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×25 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň