




Rozmery 39×75 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 331,1 € do 331,33 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka POLYSAN Rozmer 170x75x39 cm Dĺžka 1700 mm Šírka 750 mm Výška 390 mm Objem 221 l Farba Biela Materiál Akrylát Tvar Obdĺžnikové Inštalácia Možnosť panelu Priemer odpadu 52 mm Hmotnosť 18.5 kg Balenie 1 ks EAN 8590729068372 Taric 39221000 Záruka 10 rokov Vysvetlivky Akrylát Akrylátové vane a vaničky sú vyrábané zo značkového akrylátu Akripol. Na rozdiel od koextrudovaných akrylátových dosiek, ktoré majú mäkkší povrch a menšiu chemickú odolnosť, sa akrylát Akripol vyrába liatím. To mj. znamená, že je prefarbený v celej hrúbke, plne stálofarebný, neporézny a s vysokou povrchovou pevnosťou. Má hladký povrch s minimálnou možnosťou pošmyknutia a dobre tlmí hluk dopadajúcej vody. Popis Tvarovo podarená vaňa MIMO s rozmermi 170x75 cm od českého výrobcu Polysan je určená pre všetkých, ktorí majú radi jednoduché a moderné tvary. Vďaka týmto vlastnostiam a priaznivej cene bude určite vyhovovať širokému spektru zákazníkov. K vani je nutné použiť prepadovú súpravu s dĺžkou min. 775 mm Podmienkou záruky na produkt je použitie odporúčaného typu podstavca
| Šírka: | 75 cm |
|---|---|
| Výška: | 39 cm |
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Balenie | 1 |
| Inštalácia | Možnosť panelu |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 170x75x39 cm |
| Objem | 221 |
| Dĺžka | 1700 |
| Záruka | 10 rokov |
| Dĺžka (mm) | 1700 |
| Šírka (mm) | 750 |
| Výrobca | Polysan |
| Typ | Vane - na zabudovanie |

160×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
120×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Skladom
Akrylátová, obdĺžniková
Skladom
170×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
Rohová, voľne stojaca
Dostupné v 3 e-shopoch

Obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×70 cm, obdĺžniková, k stene
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom