






Rozmery 43×43 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria ATTILA Rozmer 43x14 cm Priemer 430 mm Šírka 430 mm Výška 140 mm Hĺbka 430 mm Farba Béžová Materiál Keramika Inštalácia Na postavenie Typ umývadla Umývadlo na dosku Počet otvorov pre batériu Bez otvoru Prepad NIE Tvar Kruh Hmotnosť / ks 7.4 kg Balenie 1 ks EAN 8590913821844 Taric 69109000 Záruka 2 roky
| Šírka: | 43 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 43 cm |
| Tvar | Okrúhly |
|---|---|
| Materiál | Keramika |
| Farba | Béžová |
| Série | ATTILA |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 43x14 cm |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Ean | 8590913821844 |
| Výška (mm) | 140 |
| Dĺžka (mm) | 430 |
| Šírka (mm) | 430 |
| Séria | Sapho ATTILA |
| Montáž | Na dosku |
| Typ | Sanitárna keramika - umývadlá |
| Počet otvorov na batériu | 0 |
| Výrobca | Sapho |

Na dosku, z liateho mramoru
Skladom
46×34 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
38×38 cm, rohové, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeň
38×50 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
46×46 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
38×38 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
Na dosku, keramické, okrúhle
Skladom
40×40 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
Na dosku, hranaté
Skladom
Na dosku
Skladom
63×43 cm, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeň
42×34 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
40×40 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
45×45 cm, keramické, okrúhle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Na dosku
Skladom
60×47 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
35×26 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
40×40 cm, na dosku, keramické
Skladom
58×47 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
65×46 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
40×40 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
51×37 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
250×25 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
40×40 cm, okrúhle
Na odoslanie o 1 týždeň
Na dosku, okrúhle
Skladom
32×22 cm, na dosku, z liateho mramoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
31×170 cm, keramické, z liateho mramoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
42×42 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
39×39 cm, na dosku, keramické
Skladom
37×37 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
60×42 cm, keramické, okrúhle
Na odoslanie o 1 týždeň
42×50 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň