











Rozmery 200×120 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Inštalačný rozmer: 1120-1210 mm Šírka vstupu: 420-500 mm Variabilné prevedenie L / R
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Výška: | 200 cm |
| Výplň dverí | Číre sklo |
|---|---|
| Prevedenie dverí | Posuvné |
| Umiestnenie | Vľavo, Vpravo, Univerzálne |
| Farba | Sivá |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Dvere do niky, Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Inštalačná šírka od | 1120 |
| Inštalačná šírka do | 1210 |
| Rozmer | 120 |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Záruka | 3 roky |
| Farba skla | Číre |
| Šírka (mm) | 1200 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Výrobca | Gelco |
| Séria | Gelco DRAGON |
| Typ | Sprchové dvere - krídlové |

Posuvná, číra, ľavé
Skladom
Posuvná, číra, univerzálna
Dostupné v 2 e-shopoch

Posuvná, číra, univerzálna
Dostupné v 2 e-shopoch

Posuvná, číra, ľavé
Skladom
Posuvná, číra, ľavé
Skladom
Posuvná, číra, ľavé
Skladom
Skladacia, číra, ľavé
Skladom