


Rozmery 44×150×150 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka POLYSAN Rozmer 150x150x44 cm Dĺžka 1500 mm Šírka 1500 mm Výška 440 mm Objem 300 l Farba Biela Materiál Akrylát Tvar Rohové Inštalácia Možnosť panelu Priemer odpadu 52 mm Hmotnosť 36.32 kg Balenie 1 ks EAN 8590729002765 Taric 39221000 Záruka 10 rokov Vysvetlivky Akrylát Akrylátové vane a vaničky sú vyrábané zo značkového akrylátu Akripol. Na rozdiel od koextrudovaných akrylátových dosiek, ktoré majú mäkkší povrch a menšiu chemickú odolnosť, sa akrylát Akripol vyrába liatím. To mj. znamená, že je prefarbený v celej hrúbke, plne stálofarebný, neporézny a s vysokou povrchovou pevnosťou. Má hladký povrch s minimálnou možnosťou pošmyknutia a dobre tlmí hluk dopadajúcej vody. Popis Podmienkou záruky na produkt je použitie odporúčaného typu podstavca
| Šírka: | 150 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 150 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Tvar | Rohové |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Balenie | 1 |
| Inštalácia | Možnosť panelu |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 150x150x44 cm |
| Objem | 300 |
| Dĺžka | 1500 |
| Záruka | 10 rokov |
| Dĺžka (mm) | 1500 |
| Šírka (mm) | 1500 |
| Výrobca | Polysan |

42×150×150 cm, rohová, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeň
Rohová, akrylátová
Skladom
49×120×160 cm, rohová, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
110×45 cm, rohová, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
49×140×140 cm, rohová, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
170×86 cm, voľne stojaca, z liateho mramoru
Skladom
47×100×170 cm, akrylátová, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
90×42 cm, rohová, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeň
150×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Skladom
170×110 cm, rohová, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
48×140×140 cm, rohová, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeň
Akrylátová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×71×160 cm, rohová, voľne stojaca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
55×78×170 cm, voľne stojaca
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Rohová, akrylátová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Voľne stojaca, z liateho mramoru, k stene
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×105 cm, rohová, akrylátová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×105 cm, rohová, akrylátová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×38 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeň
150×45 cm, rohová, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
70×42 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
160×75 cm, akrylátová, k stene
Skladom
Akrylátová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
41×120×120 cm, rohová, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
70×42 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeň
40×70×140 cm, obdĺžniková
Skladom
58×80×170 cm, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
160×95 cm, akrylátová
Skladom
50×145×145 cm, rohová, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
56×78×175 cm, voľne stojaca
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
48×75×165 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
38×90×148 cm, rohová, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeň