Porovnajte ceny od 308,7 € do 462,96 € v 2 e-shopoch:
Doprava zadarmoNa odoslanie o 1 týždeň14 dní na vrátenie
Skladom14 dní na vrátenie
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 308,7 € do 462,96 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 50 cm |
|---|
| Farba | Biela |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Tvar | Tvar H, Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 600 |
| Rozteč pripojenia | 440 |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Rozmer | 500x1500 mm |
| Objem | 4.88 |
| Materiál | Oceľ, Oceľ |
| Výkon (w) | 765, 765 |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka (mm) | 500 |
| Výška (mm) | 1500 |
| Séria | Sapho JALOUSI |
| Rozteč pripojenia (mm) | 440 |
| Výrobca | Sapho |

Kombinovaný
Skladom
Kombinovaný
Skladom
Kombinovaný
Skladom
Kombinovaný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kombinovaný
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch