









Rozmery 190×70×70 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen Lima Duo sprchovací kút 70 x 70 cm, 6mm sklo, číre sklo / zlatý profil, 856-070-070-50-00-02 Technické údaje sprchového kútu: Rozmer: 70x70 cm (dvere 70 cm, stena 70 cm) Výška: 190 cm Inštalácia: univerzálna montáž ľavá alebo pravá Vchod: skladacie dvere (možnosť otvárania dnu alebo von) Farba skla: priehľadné - priehľadné Povrchová úprava: Zlatá Typ skla: tvrdené Hrúbka skla: 6 mm Profil: hliník Povrchová úprava pre ľahké čistenie: áno Nivelačná nerovnosť steny: áno Nastavenie šírky: Áno Je možné namontovať na sprchovú vaničku alebo dlažbu: Áno Kovová rukoväť Sada tesnení na odvodnenie vody Hliníkový prah dverí proti pretečeniu vody Technické údaje sprchovej vaničky: Rozmer: 70x70x5 cm Farba: biela Typ: štvorcový, SLIM - tenká verzia (5cm) Materiál: sanitárny akrylát Spevnené dno Kompletné so sifónom vyčisteným zhora Priemer odtoku: 90 mm Povrchová úprava sifónu: Chrómová
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 70 cm |
| Výška: | 190 cm |
| Pôdorys | Štvorec |
|---|---|
| Výplň dverí | Číre sklo |
| Prevedenie dverí | Skladacie |
| Vanička | Bez vaničky |
| Farba | Žltá |
| Typ | Štvorcový, Rohový - 2-stranný, 1-krídlový so skladacími dverami |
| Ochranný povlak | Áno |
| Šírka vstupu (mm) | 876 |
| Ean | 5907709182271 |
| Materiál | Tvrdené sklo, Hliník |
| Farba skla | Číre |
| Šírka (mm) | 700 |
| Výška (mm) | 1900 |
| Dĺžka (mm) | 700 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Séria | Mexen Lima |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Farba profilu | Zlatá lesklá |
| Typ vstupu | Skladacie dvere |
| Tvar | Štvorec/Obdĺžnik |
| Výrobca | Mexen |

80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
80×80 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
185×90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
100×100 cm, s vaničkou, bez vaničky
Skladom
190×90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
90×90 cm, s vaničkou, štvrťkruhový
Skladom