

Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 21,24 € do 22,09 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Záves toaletného papiera Metalia 11 chróm
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Hĺbka krabice | 65 mm |
| Výška krabice | 210 mm |
| Šírka krabice | 145 mm |
| Záruka na funkčnost | 25 rok |
| Výška (mm) | 99 |
| Šírka (mm) | 143 |
| Hĺbka (mm) | 43 |
| Dĺžka (mm) | 43 |
| Séria | Novaservis Metalia 11 |
| Typ | Kúpeľňové doplnky - držiak WC papiera |
| Výrobca | Novaservis |

Priemer
Skladom
Priemer
Skladom

Dostupné v 3 e-shopoch