

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dvojitý držiak uterákov 650 mm Metalia 11 chróm
| Hĺbka krabice | 65 mm |
|---|---|
| Výška krabice | 700 mm |
| Šírka krabice | 125 mm |
| Záruka na funkčnost | 25 rok |
| Výška (mm) | 51 |
| Šírka (mm) | 650 |
| Hĺbka (mm) | 119 |
| Dĺžka (mm) | 119 |
| Séria | Novaservis Metalia 11 |
| Výrobca | Novaservis |


Samolepiaci, nástenný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Samolepiaci, nástenný
Na odoslanie o 1 týždeň
Nástenný
Na odoslanie o 1 týždeň
Samolepiaci
Skladom





Samolepiaci, nástenný
Na odoslanie o 1 týždeň



Závesný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenný
Na odoslanie o 1 týždeň


Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Nástenný, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň

