Porovnajte ceny od 60,7 € do 62,04 € v 2 e-shopoch:
Doručenie od 6 €Na odoslanie o 1 týždeň14 dní na vrátenie
SkladomDoručenie za 3,49 €14 dní na vrátenie
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 60,7 € do 62,04 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Veľký držiak uterákov so závesom RETRO, chróm
| Prevedenie | Chrom |
|---|---|
| Šírka krabice | 240 mm |
| Výška krabice | 660 mm |
| Hĺbka krabice | 130 mm |
| Výška (mm) | 120 |
| Dĺžka (mm) | 215 |
| Hĺbka (mm) | 215 |
| Šírka (mm) | 656 |
| Výrobca | Novaservis |

Samolepiaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Nástenný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

Samolepiaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Samolepiaci
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň


Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci
Skladom

Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom


Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

Samolepiaci
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom



Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň