Porovnajte ceny od 27,21 € do 28,89 € v 3 e-shopoch:
Doručenie od 6 €Na odoslanie o 1 týždeň14 dní na vrátenie
SkladomDoručenie od 1,79 €14 dní na vrátenie
SkladomDoručenie za 3,49 €14 dní na vrátenie
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 27,21 € do 28,89 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Držiak uterákov GRETA 600 mm, čierna matná
| Umiestnenie | Nástenné |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Prevedenie | Černé |
| Šírka krabice | 680 mm |
| Výška krabice | 45 mm |
| Hĺbka krabice | 90 mm |
| Šírka (mm) | 600 |
| Výška (mm) | 35 |
| Dĺžka (mm) | 61 |
| Hĺbka (mm) | 61 |
| Výrobca | Novaservis |

Nástenný
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom