Porovnajte ceny od 13,5 € do 13,59 € v 2 e-shopoch:
Doručenie od 6 €Na odoslanie o 1 týždeň14 dní na vrátenie
SkladomDoručenie za 3,49 €14 dní na vrátenie
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 13,5 € do 13,59 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
HÁČIK ANTICA, BRONZ Vráťte sa späť v čase so sériou FERRO ANTICA v prevedení bronz. Tieto doplnky sa budú v interiéri vynímať a dotiahnu k dokonalosti Vašu štýlovú kúpeľňu. Predĺžená záruka 3 roky.
| Umiestnenie | Nástenné |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Prevedenie | Bronz |
| Šírka krabice | 85 mm |
| Výška krabice | 95 mm |
| Hĺbka krabice | 65 mm |
| Dĺžka (mm) | 59 |
| Šírka (mm) | 56 |
| Výška (mm) | 77 |
| Hĺbka (mm) | 59 |
| Výrobca | Ferro |

Nástenný, prísavkový
Skladom
Nástenný
Skladom