

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Držiak zubných kefiek a pasty sklo Mephisto chróm
| Farba | Biela |
|---|---|
| Záruka na funkčnost | 3 rok |
| Výška krabice | 169 mm |
| Hĺbka krabice | 71 mm |
| Šírka krabice | 170 mm |
| Dĺžka (mm) | 89 |
| Šírka (mm) | 125 |
| Výška (mm) | 96 |
| Hĺbka (mm) | 89 |
| Typ | Kúpeľňové doplnky - kúpeľňové poháre na kefky |
| Výrobca | Novaservis |