


Vyberte si z 2 e-shopov:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
na päť kefiek.
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Hĺbka krabice | 60 mm |
| Výška krabice | 145 mm |
| Šírka krabice | 85 mm |
| Záruka na funkčnost | 25 rok |
| Dĺžka (mm) | 80 |
| Výška (mm) | 60 |
| Šírka (mm) | 95 |
| Hĺbka (mm) | 80 |
| Séria | Novaservis Metalia 1 |
| Typ | Kúpeľňové doplnky - kúpeľňové poháre na kefky |
| Výrobca | Novaservis |