Porovnajte ceny od 20,2 € do 25,9 € v 4 e-shopoch:
Doručenie od 6 €Na odoslanie o 1 týždeň14 dní na vrátenie
SkladomDoručenie od 1,79 €14 dní na vrátenie
SkladomDoručenie za 3,49 €14 dní na vrátenie
SkladomDoručenie za 3,99 €14 dní na vrátenie
Vyberte si z 4 e-shopov v cenovom rozpätí od 20,2 € do 25,9 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 1,76 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
3- polohová sprchová ružica. Balené v blistri. S nasávaním vzduchu. Rozmer 100 x 140 mm. Technické údaje: Prevedenie: chróm Výška výrobku: 260 mm Šírka výrobku: 100 mm Hĺbka výrobku: 20 mm Priemer ružice: 100x140 mm EAN: 8590309064572
| Druh | Masážna, Klasická |
|---|---|
| Typ | Ručné |
| Farba | Biela |
| Priemer hlavice | 100x140 mm |
| Hĺbka krabice | 40 mm |
| Šírka krabice | 155 mm |
| Výška krabice | 330 mm |
| Šírka (mm) | 100 |
| Výška (mm) | 260 |
| Hĺbka (mm) | 20 |
| Dĺžka (mm) | 20 |
| Výrobca | Novaservis |

Klasická, ručná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Klasická, ručná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Klasická, ručná, hlavová
Skladom