Porovnajte ceny od 33,7 € do 33,99 € v 2 e-shopoch:
Doručenie od 6 €Na odoslanie o 1 týždeň14 dní na vrátenie
SkladomDoručenie za 3,49 €14 dní na vrátenie
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 33,7 € do 33,99 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dĺžka tyče 600 mm. Priemer 21 mm.
| Umiestnenie | Nástenné |
|---|---|
| Hĺbka krabice | 80 mm |
| Šírka krabice | 180 mm |
| Výška krabice | 780 mm |
| Prevedenie | Chrom |
| Dĺžka (mm) | 80 |
| Šírka (mm) | 100 |
| Výška (mm) | 600 |
| Hĺbka (mm) | 80 |
| Výrobca | Novaservis |



Nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Prísavkový
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stojanový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenný
Na odoslanie o 1 týždeň
Samolepiaci
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Nástenný
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

Samolepiaci, nástenný
Skladom
Nástenný
Na odoslanie o 1 týždeň
Nástenný
Na odoslanie o 1 týždeň
Samolepiaci
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom


Stojanový, šírka, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci
Skladom

Nástenný
Na odoslanie o 1 týždeň

Podlahový, oceľový
Skladom
Samolepiaci
Na odoslanie o 1 týždeň
Samolepiaci
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom