Porovnajte ceny od 64 € do 67,99 € v 3 e-shopoch:
Novaservis - drezová umývadlová batéria 150 mm, BAI5BR
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 64 € do 67,99 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 65,81 €
- 2. 4. 2026 - 65,81 €
- 9. 5. 2025 - 64,72 €
- 11. 4. 2025 - 63,92 €
- 26. 5. 2026 - 64 €
- 2. 4. 2026 - 64 €
- 9. 5. 2025 - 64 €
- 11. 4. 2025 - 63,84 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Kvalitné a odolné keramické ventily s 5 ročnou zárukou . Kvalitné bronzové prevedenie. Drezová, nástenná batéria s rozostupom 150 mm a otočným ramenom s dĺžkou 205 mm. Výrobca: Novaservis Séria: Antica Typ: drezová / umývadlová nástenná batéria Farba: mosadz Montáž: nástenná Rozteč uchytenia: 150 mm Rameno: otočné Dĺžka ramena: 205 mm
Parametre
| Povrchová úprava | Bronz |
|---|---|
| Ovládanie | Kohútikové |
| Druh | Nástenná (rozostup 150 mm) |
| Farba | Hnedá |
| Prevedenie | Bronz |
| Hĺbka krabice | 175 mm |
| Šírka krabice | 260 mm |
| Výška krabice | 75 mm |
| Výška (mm) | 110 |
| Dĺžka (mm) | 225 |
| Šírka (mm) | 175 |
| Hĺbka (mm) | 225 |
| Séria | Novaservis Antica |
| Typ | Batérie - umývadlové |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

Mexen Ava kuchynská batéria, čierna - 672800-70
Dostupné v 5 e-shopoch

Mexen Corina kuchynská batéria, chróm - 670601-00
Chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch

Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna matná SATBAUR286C
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE
Páková, chrómová, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT s otočným ramienkom, 2 prúdy chróm SIKOBSD284
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy nerez SATBAUR286NRZ
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna / chróm SATBSD290C
Páková, chrómová, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna matná SATBSD290CM
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drezová batéria SAT s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna SATBSD286C
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE2F
Páková, chrómová, stojanková
Skladom
Homelife Digiterm drezová batéria s elektrickým ohrevom vody biela/chróm SDR-10C-3
Páková, chrómová, s ohrevom vody
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy brúsený gun metal SATBAUR286BGM
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s otočným ramienkom čierna matná SATBAUR280C
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
