








Rozmery 190×80×90 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen Pretoria výklopný sprchovací kút 80 x 90 cm, priehľadný, chróm + plochá sprchová vanička-852-080-090-01-00-4010 Technické údaje kabíny: Rozmer: 80x90 cm (dvere 80 cm, stena 90 cm) Výška: 190 cm Inštalácia: univerzálna Vchod: krídlové dvere Farba skla: priehľadná - priehľadná Povrchová úprava: Chrómová Typ skla: tvrdené Hrúbka skla: 6 mm Profil: hliník Povrchová úprava pre ľahké čistenie: áno Nivelačná nerovnosť steny: áno Nastavenie šírky: Áno Je možné namontovať na sprchovú vaničku alebo dlažbu: Áno Kovová rukoväť Sada tesnení na odvodnenie vody Hliníkový prah dverí Technické údaje sprchovej vaničky: Rozmer: 90x80x5 cm Farba: biela Typ: Obdĺžnikový, tenký Materiál: Sanitárny akrylát Spevnené dno Kompletné so sifónom vyčisteným zhora Priemer odtoku: 90 mm Korková povrchová úprava: Chrómová
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Výška: | 190 cm |
| Pôdorys | Obdĺžnik |
|---|---|
| Výplň dverí | Číre sklo |
| Vanička | S vaničkou, Bez vaničky |
| Prevedenie dverí | Pántové |
| Typ | Obdĺžnikový, Rohový - 1-stranný, 1-krídlový s plným vyklopením |
| Farba vaničky | Biela |
| Ochranný povlak | Áno |
| Šírka vstupu (mm) | 730 |
| Ean | 5907709175686 |
| Materiál | Tvrdené sklo, Hliník |
| Farba skla | Číre |
| Dĺžka (mm) | 900 |
| Šírka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 1900 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Séria | Mexen Pretoria |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Typ vstupu | Krídlové dvere |
| Tvar | Štvorec/Obdĺžnik |
| Výrobca | Mexen |

Bez vaničky, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
90×90 cm, s vaničkou, štvrťkruhový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
190×90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
100×100 cm, s vaničkou, bez vaničky
Skladom