



Rozmery 195×90 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
CERSANIT Moduo - Dvere do niky / Dvere pre sprchový kút, pravé, 90x195cm, chrómový profil-číre sklo, S162-006 Sprchové dvere a kúty MODUO sú vyrobené z hrubého, mimoriadne odolného tvrdeného skla s ochranným povlakom CleanPro, ktorý zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt. Čistenie bude oveľa jednoduchšie a bude trvať oveľa menej času. Stĺpový záves s funkciou zdvíhania, kovová rukoväť, magnetické tesnenie a výška kabín až 195 cm - to sú hlavné charakteristické znaky kolekcie MODUO. Technické údaje Výrobca: Cersanit Kategória: Cersanit Moduo Katalógové číslo: S162-006 Typ: 1-krídlové dvere do otvoru alebo sprchového kútu Moduo / pravé prevedenie Šírka: 90 cm Výška: 195 cm Vstup: krídlové dvere Montáž: na sprchovú vaničku alebo dlažbu Možnosť doplniť o sprchovú stenu a vytvoriť sprchový kút Výplň: priehľadné sklo / transparentné 6 mm hrubé tvrdené bezpečnostné sklo Váha: 30 kg Montážna sada: áno Sada obsahuje: Kabína bez sprchovej vaničky Prevedenie: pravé S klo pokryté ochranným povlakom CleanPro účinne bráni usadzovaniu vodného kameňa Kovové, pevné madlá s moderným tvarom a estetickou chrómovou povrchovou úpravou Možnosť vyrovnať drobné nerovnosti steny na nastaviteľnom profile
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Výška: | 195 cm |
| Výplň dverí | Číre sklo |
|---|---|
| Prevedenie dverí | Posuvné |
| Typ | Jednokrídlové |
| Umiestnenie | Vpravo |
| Farba | Čierna |
| Ean | 5902115765568 |
| Výrobca | Cersanit |
| Materiál | Mosadz |
| Farba skla | Číre |
| Šírka (mm) | 900 |
| Výška (mm) | 1950 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Séria | Cersanit Moduo |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |

Skladacia, číra, ľavé
Skladom
Posuvná, ľavé, pravé
Skladom
Posuvná, ľavé, pravé
Skladom
Posuvná, číra, ľavé
Skladom