









Rozmery 190×140 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rea Nixon, posuvné sprchové dvere 140x190 cm, pravé, 8mm číre sklo, chrómový profil, REA-K5007 Technické údaje: Výrobca: Rea Séria: Nixon Dvere: posuvné, prevedenie: pravé Rozmer dverí: 1400 mm Rozsah nastavenia na profiloch : 1380-1395 mm Výška: 1900 mm Sklo: bezpečnostné sklo, kalené Hrúbka skla: 8 mm Farba skla: transparentná Úprava skla: povlakom Easy Clean Materiál rukoväte: hliník Montáž bez vaničky: áno Odtieň profilu: chróm, hliník Nastavenie profilov: 1380-1395 mm + možnosť rezania vodiacej lišty (do 50mm) Magnetické tesnenie V balení: rukoväť, lišta prahová, tesnenie, pánty Hmotnosť: 60 kg Záruka: 24 mesiacov
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Výška: | 190 cm |
| Výplň dverí | Číre sklo |
|---|---|
| Prevedenie dverí | Posuvné, Pántové |
| Typ | Jednokrídlové |
| Umiestnenie | Vpravo, Univerzálne |
| Farba | Čierna |
| Ean | 5902557341498 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Výrobca | Rea |
| Farba skla | Číre |
| Šírka (mm) | 1400 |
| Výška (mm) | 1900 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Séria | Rea Nixon |

Skladacia, číra, ľavé
Skladom
Posuvná, číra, ľavé
Skladom
Posuvná, číra, univerzálna
Dostupné v 2 e-shopoch

Posuvná, číra, ľavé
Skladom
Posuvná, číra, univerzálna
Dostupné v 2 e-shopoch

Posuvná, číra, ľavé
Skladom
Posuvná, číra, ľavé
Skladom