









Rozmery 190×100×70 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen Lima DUO sprchovací kút 100x70 cm, priehľadný, chróm, 856-100-070-02-00 MEXEN LIMA DUO je sprchovací kút skladací. Vyrábajú sa z priehľadného tvrdeného skla a sú zakončené lesklým chrómom (kovanie). Rozmer zostavy je 90x90 centimetrov šírka a výška 190 centimetrov. Môže byť namontovaný na sprchovú vanu alebo dlaždice. Bezpečnostné sklo s hrúbkou 6 cm zaručuje bezpečnosť pri používaní. Pre správnu izoláciu sú zahrnuté hliníkové tesniace prahy a súprava drenážnych tesnení. Pre pohodlie pri používaní dvierok boli dvere potiahnuté vrstvou, ktorá uľahčuje čistenie, usadeniny mydla a vodného kameňa sa dajú veľmi ľahko odstrániť a nevyžadujú veľa času. Bezpečnosť a hygiena sú výhodou sprchovacích kút Mexen. Technické údaje Výrobca: Mexen Séria: Lima Duo Spôsob otvárania: vyklápanie - skladanie Farba skla: číre - priehľadné Povrchová úprava: lesklá chrómová Druh skla: bezpečnostné, tvrdené Hrúbka skla: 6 mm Náter pre ľahké čistenie: áno Nerovnosti vyrovnávacej steny: áno Nastavenie šírky: áno Možnosť nainštalovať na sprchovú vaničku alebo dlažbu: áno Profil: hliníkový Najvyššia kvalita dvojitých valcov Kovová rukoväť Sada tesnenia Hliníkový prah tesnenia dverí Rozmery (cm): Výška: 190 cm
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 70 cm |
| Výška: | 190 cm |
| Pôdorys | Obdĺžnik |
|---|---|
| Výplň dverí | Číre sklo |
| Prevedenie dverí | Skladacie |
| Vanička | Bez vaničky |
| Typ | Obdĺžnikový, Rohový - 2-stranný, 1-krídlový so skladacími dverami |
| Ochranný povlak | Áno |
| Šírka vstupu (mm) | 1108 |
| Ean | 5903163388242 |
| Materiál | Tvrdené sklo, Hliník |
| Farba skla | Číre |
| Šírka (mm) | 1000 |
| Výška (mm) | 1900 |
| Dĺžka (mm) | 700 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Séria | Mexen Lima |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Typ vstupu | Skladacie dvere |
| Tvar | Štvorec/Obdĺžnik |
| Výrobca | Mexen |

100×100 cm, s vaničkou, bez vaničky
Skladom
80×80 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
90×90 cm, s vaničkou, štvrťkruhový
Skladom
80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
185×90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom