









Rozmery 190×90×110 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen LIMA sprchovací kút 90x90cm, číre sklo, čierny rám, 856-090-090-70-00 Technické dáta Upevnenie: univerzálne, pravé alebo ľavé Spôsob otvárania: skladacie Farba skla: číre Povrchová úprava: čierna Typ skla: bezpečnostné, tvrdené Hrúbka skla: 6 mm Náter pre ľahké čistenie: áno Nerovnosti vyrovnávacej steny: áno Možno pripevniť na sprchovú vaničku alebo dlažbu: áno Profil: hliník Kovová rukoväť Sada tesnení Hliníkový prah dverí set sa skladá : ID1: 856-090-000-70-00 , dvere (vratane magnetickeho tesnenia 2ks) ID2: 850-110-000-70-00 , stena (vratane rozpery) KABINU JE MOŽNÉ OBJEDNAŤ AJ V INÝCH ROZMEROCH - NA ŽIADOSŤ
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 110 cm |
| Výška: | 190 cm |
| Pôdorys | Obdĺžnik |
|---|---|
| Výplň dverí | Číre sklo |
| Prevedenie dverí | Skladacie |
| Vanička | Bez vaničky |
| Farba | Čierna |
| Typ | Obdĺžnikový, Rohový - 1-stranný, 1-krídlový so skladacími dverami |
| Ochranný povlak | Áno |
| Šírka vstupu (mm) | 825 |
| Ean | 5907709104518 |
| Materiál | Tvrdené sklo, Hliník |
| Farba skla | Číre |
| Šírka (mm) | 900 |
| Výška (mm) | 1900 |
| Dĺžka (mm) | 1100 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Séria | Mexen Lima |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Farba profilu | Čierna matná |
| Typ vstupu | Skladacie dvere |
| Tvar | Štvorec/Obdĺžnik |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Mexen |

90×90 cm, s vaničkou, štvrťkruhový
Skladom
185×90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
80×80 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
190×90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
100×100 cm, s vaničkou, bez vaničky
Skladom
80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom