Porovnajte ceny od 172,49 € do 203 € v 3 e-shopoch:
Mexen Rio, štvrťkruhový sprchový kút 90 x 90 cm, 6mm číre sklo, chrómový profil, 863-090-090-01-00
Rozmery 190×90×90 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 172,49 € do 203 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 165,28 €
- 4. 3. 2025 - 165,28 €
- 26. 5. 2026 - 158,39 €
- 4. 3. 2025 - 158,39 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Špecifikácia produktu: Rozmer: 90x90 cm Výška: 190 cm Polomer zaoblenia R55 Montáž: Univerzálna Vstup: Posuvné dvere Farba skla: Transparentné - Priehľadné Povrchová úprava: Chróm Typ skla: Tvrdené Hrúbka skla: 6 mm Profil: Hliníkový Povlak uľahčujúci čistenie Možnosť vyrovnať drobné nerovnosti steny: áno Regulácia šírky Možnosť montáže na sprchovú vaničku alebo dlaždice Kovová rukoväť Súprava tesnení na odvod vody Hliníkový prah na utesnenie dverí Cieľový rozmer sprchového kúta sa týka inštalácie so sprchovou vaničkou. Samotný kút je reálne menší o 1,5 cm, čo umožňuje dokonalé prispôsobenie sa vaničke. Pri inštalácii sprchového kúta priamo na podlahu odporúčame zobrať do úvahy tento rozdiel
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Výška: | 190 cm |
Parametre
| Pôdorys | Štvrť kruh |
|---|---|
| Výplň dverí | Číre sklo |
| Prevedenie dverí | Posuvné |
| Vanička | Bez vaničky |
| Typ | Sprchové kúty - Štvrťkruhový, Rohový - 2-stranný, posuvné dvere |
| Ochranný povlak | Áno |
| Montážna strana | Univerzálna |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Šírka vstupu (mm) | 520 |
| Ean | 5903163382738 |
| Farba skla | Číre |
| Dĺžka (mm) | 900 |
| Šírka (mm) | 900 |
| Výška (mm) | 1900 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Séria | Mexen Rio |
| Farba profilu | Chrómová |
| Typ vstupu | Posuvné dvere |
| Výrobca | Mexen |
Odporúčame

Set sprchovacieho kúta a vaničky, štvrťkruh 90x90 cm Multi Basic SIKOBKMUS90CRT
90×90 cm, s vaničkou, štvrťkruhový
Skladom
Mexen Rio polkruhová sprchová kabína 70 x 70 cm, transparentná, chróm - 863-070-070-01-00
190×70×70 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Dostupné v 2 e-shopoch

Sprchový kút štvrťkruh 90x90 cm SAT Project SIKOMUS90CRT
90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
Sprchový kút štvorec 80x80 cm SAT Project SIKOMUQ80CRT
80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
Sprchový kút štvorec 90x90 cm SAT Project SATPROMUQ90CT
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
Sprchový kút štvorec 100x100 cm SAT TEX BB SATTEXQBB100CT
100×100 cm, s vaničkou, bez vaničky
Skladom
Sprchový kút štvorec 90x90 cm SAT TEX SIKOTEXQ90CRT
190×90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom



