Porovnajte ceny od 11,89 € do 16,9 € v 3 e-shopoch:
Od 11,89 €v 3 e-shopoch
Od 11,89 €v 3 e-shopoch
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 11,89 € do 16,9 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 1,95 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenySkladomDoručenie od 6 €14 dní na vrátenie
SkladomDoručenie od 1,79 €14 dní na vrátenie
História cien
- 30. 5. 2026 - 13,84 €
- 2. 4. 2026 - 13,84 €
- 21. 5. 2025 - 11,89 €
- 18. 2. 2025 - 11,59 €
- 30. 5. 2026 - 11,89 €
- 2. 4. 2026 - 11,89 €
- 21. 5. 2025 - 11,89 €
- 18. 2. 2025 - 11,59 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Novaservis Sprchové súpravy - Sprchová minisúprava 857, chróm, MINI857,0 Popis 3-polohovú sprchovú ružica kovovú hadicu 150 cm bodový držiak sprchy balené v blistroch. záruka 2 roky
Parametre
| Druh | Masážna, Klasická |
|---|---|
| Typ | Ručné |
| Farba | Sivá |
| Hĺbka krabice | 90 mm |
| Šírka krabice | 200 mm |
| Výška krabice | 310 mm |
| Prevedenie | Chrom |
| Séria | Novaservis Sprchové súpravy |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Novaservis |
Recenzie
5.02 hodnotenia
5
2 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Používateľské recenzie
Margit
Je to také, ako som očakával na základe popisu.
Krásne prevedené.
Veľmi dobre funguje
Pomer cena - kvalita je veľmi výhodný.
Zakúpené v eshope Heavenshop.sk
Preložené z maďarčiny ()
Odporúčame

89,37 €
Hansgrohe Raindance Select E sprchová hlavica chróm 26520000
Klasická, ručná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
75,6 €
Sprchový systém Multi bez batérie chróm MULTIPIPEHNEW
Klasická, ručná, hlavová
Skladom
20,66 €
Hansgrohe Crometta sprchová hlavica biela/chróm 26336400
Masážna, klasická, ručná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom