Porovnajte ceny od 155,08 € do 157,24 € v 2 e-shopoch:
Novaservis Sprchové súpravy, sprchová súprava, horná a ručná sprcha s držiakom a hadicou, výška 1205 mm, chróm, SET068,0
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 155,08 € do 157,24 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 156,16 €
- 30. 4. 2025 - 156,16 €
- 26. 5. 2026 - 155,08 €
- 30. 4. 2025 - 155,08 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Novaservis Sprchové súpravy - Sprchová súprava, horná a ručná sprcha s držiakom a hadicou, výška 1205 mm, chróm, SET068,0 Popis Sprchová súprava ku sprchovej batérii s horným vývodom povrchová úprava chróm Výška 1015 - 1205 mm Vzdialenosť od steny 50-80 mm súčasť balenia je sprchová tyč, ručná sprcha, horná sprcha, držiak a hadice balenie neobsahuje sprchovú batériu
Parametre
| Typ | Pro baterie s horním vývodem |
|---|---|
| Prevedenie | Chrom |
| Hĺbka krabice | 970 mm |
| Šírka krabice | 280 mm |
| Výška krabice | 80 mm |
| Dĺžka (mm) | 445 |
| Šírka (mm) | 230 |
| Hĺbka (mm) | 445 |
| Výška (mm) | 1205 |
| Séria | Novaservis Sprchové súpravy |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

Sprchový systém SAT na stěnu s pákovou baterií černá matná SATSSPKCNEW
Skladom
Mexen CQ45 nadomietková sprchová súprava s dažďovou hlavicou a termostatickou batériou, zlatá - 772504595-50
Dostupné v 2 e-shopoch

Sprchový systém SAT na stenu s termostatickou batériou chróm SATSSTZ
Skladom
Sprchový systém RAV SLEZÁK Colorado so sprchovacím setom čierna matná CO182.0/7-43CMAT
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sprchový systém SAT Aurum s termostatickou batériou brúsený rose gold SATSSTKAURBRG
Skladom
Grohe Vitalio Comfort System sprchový systém bez batérie chróm 26698001 G26698001
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sprchová batéria Hansgrohe Vernis Blend so sprchovacím setom 150 mm chróm 26960000
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sprchový systém SAT na stenu s termostatickou batériou čierna matná SATSSTZC
Skladom
Novaservis Titania Fresh sprchový systém na stenu s mydlovničkou chróm set040/96,0 SET04096.0
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sprchový systém SAT na stěnu s pákovou baterií chrom SATSSPKNEW
Skladom
Sprchový systém SAT s termostatickou batériou chróm SATSSTKE
Skladom
Mexen CQ45 povrchová sprchová sada s dažďovým kropením a termostatickou batériou, chróm - 772504595-00
Dostupné v 3 e-shopoch

Sprchový systém SAT s termostatickou batériou chróm SATSSTK
Skladom
Sprchový systém RAV SLEZÁK Vltava so sprchovacím setom čierná mat VTE482.5/7-43CMAT
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sprchový systém SAT bez batérie biela/chróm SATPIPE
Šírka, hĺbka, priemer
Skladom
Sprchový systém SAT Basic s termostatickou batériou chróm SATSSTKEB
Skladom
Sprchový systém Ravak na stenu so sprchovacím setom chróm X07P642
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sprchový systém SAT Basic s termostatickou batériou čierna matná SATSSTKEBC
Skladom
Sprchový systém SAT na stenu s vaňovým termostatom chróm SATSSTVK
Skladom
Mexen Cube DR02 podomietková sprchová súprava s dažďovou hlavicou 30 cm, čierna - 77502DR0230-70
Šírka, výška, hĺbka
Dostupné v 2 e-shopoch

