

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Novaservis Nobless Sharp Drezová batéria, chróm, 37713,0 Kvalitná a odolná, keramická kartuš 35 mm s 5 ročnou zárukou . Prvotriedne chrómové prevedenie. Stojanková drezová batéria s otočným ramenom a dĺžkou až 250 mm. Súčasťou balenia sú prívodové hadičky. Vkusný vzhľad série SHARP, ktorý sa stane dominantou vo vašom interiéri. Prevedenie: chróm Výška výrobku: 260 mm Šírka výrobku: 270 mm Hĺbka výrobku: 40 mm Záruka: 2 roky Záruka na tesnosť kartuše: 5 rokov Typ kartuše: 35 mm Typ ramena: horní - otočné
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Druh | Stojanková |
| Hĺbka krabice | 400 mm |
| Šírka krabice | 250 mm |
| Výška krabice | 80 mm |
| Prevedenie | Chrom |
| Záruka na tesnosť kartuše | 5 rok |
| Dĺžka (mm) | 40 |
| Výška (mm) | 260 |
| Šírka (mm) | 270 |
| Hĺbka (mm) | 40 |
| Typ ramena | Horní - otočné |
| Séria | Novaservis Nobless Sharp |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Novaservis |

Páková, chrómová, nástenná 100 mm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková, chrómová, nástenná 150 mm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Chrómová, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Chrómová, nástenná 150 mm
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Chrómová, nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková, chrómová, nástenná 150 mm
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Páková, chrómová, nástenná 100 mm
Skladom
Chrómová
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková, chrómová, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková, chrómová, nástenná 100 mm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková
Skladom
Chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková, chrómová, nástenná 100 mm
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Páková, chrómová, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Páková, chrómová, nástenná 150 mm
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková, chrómová, stojanková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Chrómová, nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková, nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Skladom
Chrómová, nástenná 150 mm
Skladom
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Chrómová, nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková, chrómová, nástenná 150 mm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Chrómová, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bronzová
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom