Porovnajte ceny od 69 € do 99,9 € v 2 e-shopoch:
Novaservis Nobless EDGE, sprchová batéria bez príslušenstva 150 mm horné pripojenie, chrómová, 36062/1,0
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 69 € do 99,9 €:
História cien
- 29. 5. 2026 - 69 €
- 3. 2. 2026 - 69 €
- 26. 12. 2025 - 84,45 €
- 29. 5. 2026 - 69 €
- 3. 2. 2026 - 69 €
- 26. 12. 2025 - 69 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Novaservis Nobless EDGE Sprchová batéria bez príslušenstva 150 mm horné pripojenie, chróm, 36062/1,0 Kvalitná a odolná, keramická kartuš 35 mm s 5 ročnou zárukou . Prvotriedne chrómové prevedenie. Sprchová nástenná batéria s rozostupom 150 mm s vrchným vývodom vody. Nadčasový dizajn v kombinácií s prémiovou kvalitou. Ostré hrany série EDGE dotvoria moderný vzhľad interiéru. Páková sprchová batéria s horným vývodom výrobca: Novaservis / Ferro séria: Nobless Edge typ: sprchová batéria, páková montáž: na stenu vyhotovenie: chróm bez sprchového príslušenstva rozstup batérie: 150 mm typ kartuše: 35 mm Záruka: 2 roky
Parametre
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Ovládanie | Pákové |
| Druh | Nástenná (rozostup 150 mm) |
| Rozteč | 150 mm |
| Príslušenstvo | Bez sprchové soupravy |
| Hĺbka krabice | 232 mm |
| Šírka krabice | 177 mm |
| Výška krabice | 165 mm |
| Záruka na tesnosť kartuše | 5 rok |
| Pripojovacia matica | 3/4" |
| Rozteč pripojenia (mm) | 150 |
| Dĺžka (mm) | 138 |
| Šírka (mm) | 217 |
| Výška (mm) | 127 |
| Hĺbka (mm) | 138 |
| Séria | Novaservis Nobless EDGE |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Typ | Batérie - pákové sprchové batérie |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

Hansgrohe Finoris sprchová a vaňová batéria bez podomietkového telesa chróm 76415000
Podomietková, chrómová, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Mexen Cube termostatická sprchová batéria, chróm - 77200-00
Termostatická, chrómová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch

