Porovnajte ceny od 67,4 € do 68,85 € v 2 e-shopoch:
Novaservis Titania Nice, vaňová a sprchová podomietková batéria s prepínačom, chrómová, 97050R,0
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 67,4 € do 68,85 €:
História cien
- 29. 5. 2026 - 63,75 €
- 24. 2. 2026 - 63,75 €
- 17. 2. 2026 - 68,13 €
- 2. 5. 2025 - 67,4 €
- 29. 5. 2026 - 55 €
- 24. 2. 2026 - 55 €
- 17. 2. 2026 - 67,4 €
- 2. 5. 2025 - 67,4 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Novaservis Titania Nice - Vaňová batéria pod omietku s prepínačom, chróm 97050R,0 Kvalitná a odolná, keramická kartuš 35 mm s 5 ročnou zárukou . Prvotriedne chrómové prevedenie. Vaňová a sprchová podomietková batéria s aretačným prepínačom a 2 vývodmi. Batéria obsahuje podomietkové pripojenie 1/2“ . Zaujímavý dizajn, ktorý vás osloví a kvalita za priaznivú cenu tak toto ide ruka v ruke so sériou NICE. Najpredávanejšie vodovodné batérie TITANIA. Popis Výrobca: Novaservis / Ferro Séria: Titania Nice Typ: Podomietková vaňová/sprchová batéria, 2-výstupová Prevedenie: chróm Výška výrobku: 1 50 mm Šírka výrobku: 200 mm Hĺbka výrobku: 150 mm Záruka na tesnosť kartuše: 5 rokov Záruka na ostatné diely: 2 roky Typ kartuše: 35 mm Príslušenstvo: 2-vývody EAN: 8590309069553 Katalógové číslo: 97050R,0
Parametre
| Druh | Podomietková, Nástenná (rozostup 150 mm) |
|---|---|
| Povrchová úprava | Chróm |
| Ovládanie | Pákové |
| Farba | Sivá |
| Príslušenstvo | 2 vývody |
| Hĺbka krabice | 228 mm |
| Šírka krabice | 173 mm |
| Výška krabice | 130 mm |
| Prevedenie | Chrom |
| Záruka na tesnosť kartuše | 5 rok |
| Dĺžka (mm) | 150 |
| Výška (mm) | 150 |
| Šírka (mm) | 200 |
| Hĺbka (mm) | 150 |
| Séria | Novaservis Titania Nice |
| Typ | Batérie - podomietkové vaňové batérie |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

Vaňová batéria GROHE Grohtherm 800 bez sprchového setu 150 mm chróm 34756000
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Ecostat Element bez sprchového setu 150 mm chróm 13347000
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Alma voľne stojaca vaňová batéria, zlatá - 75033-50
Podlahová, bronzová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch

Vaňová batéria GROHE Essence New Warm Sunset 33624DA1
Nástenná 100 mm, nástenná 150 mm, bronzová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm brúsená rose gold SATBAUR222BRG
Nástenná 150 mm, bronzová, páková
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Logis bez sprchového setu 150 mm chróm 71400000
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO27210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Talis E bez sprchového setu 150 mm chróm 71740000
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria SAT Mood s vaňovým setom 150 mm chróm SATBSMOOD222SET1
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria GROHE Essence New so sprchovacím setom 150 mm chróm 33628001
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria RAV SLEZÁK Vltava so sprchovacím setom 150 mm čierna VTE454.5/1CMAT
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Tecturis S bez sprchového setu 150 mm matná čierna 73422670
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
