Porovnajte ceny od 67,99 € do 87,9 € v 2 e-shopoch:
Novaservis Titania Iris New, kúpeľňová vaňová sada vaňová, chróm, SADA94420
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 67,99 € do 87,9 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 67,99 €
- 3. 2. 2026 - 67,99 €
- 18. 1. 2026 - 87,9 €
- 26. 5. 2026 - 67,99 €
- 3. 2. 2026 - 67,99 €
- 18. 1. 2026 - 87,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Kúpeľňová sada 3 v 1 - IRIS NEW sada obsahuje: 94401/1,0 : UMÝVADLOVÁ BATÉRIA BEZ ODPADOVEJ SÚPRAVY TITANIA IRIS NEW 94420/1,0 : VAŇOVÁ NÁSTENNÁ BATÉRIA Titania (150mm) MINI870,0 : 1-bodová sprchová hlavica 94401/1,0 - Titania IRIS new: Kvalitná a odolná, keramická kartuš 35 mm s 5 ročnou zárukou . Prvotriedne chrómové prevedenie. Umývadlová batéria s bez výpusti. Súčasťou batérie sú prívodové hadičky. Najpredávanejšie vodovodné batérie TITANIA. Dlhodobá jednotka na trhu s overenou kvalitou a klasickým dizajnom za úžasnú cenu. 94420/1,0 - Kvalitná a odolná, keramická kartuš 35 mm s 5 ročnou zárukou . Prvotriedne chrómové prevedenie. Vaňová nástenná batéria s rozostupom 150 mm a kovovým aretačným prepínačom. MINI870,0 - Súprava obsahuje 1-polohovú sprchovú ružicu, kovovú hadicu 150 cm a držiak sprchy. Balené v blistroch.
Parametre
| Druh | Nástenná (rozostup 150 mm) |
|---|---|
| Povrchová úprava | Chróm |
| Ovládanie | Pákové |
| So sprchovacím setom | Ano |
| Hĺbka krabice | 175 mm |
| Šírka krabice | 417 mm |
| Výška krabice | 265 mm |
| Prevedenie | Chrom |
| Záruka na tesnosť kartuše | 5 rok |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm brúsený gun metal SATBAUR222BGM
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO27210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Ecostat Element bez sprchového setu 150 mm chróm 13347000
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm brúsená rose gold SATBAUR222BRG
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Vaňová batéria GROHE Grohtherm 800 bez sprchového setu 150 mm chróm 34756000
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Tecturis S bez sprchového setu 150 mm matná čierna 73422670
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm čierna matná SATBAUR222C
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Logis bez sprchového setu 150 mm chróm 71400000
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO22210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria SAT Mood s vaňovým setom 150 mm chróm SATBSMOOD222SET1
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria GROHE Essence New so sprchovacím setom 150 mm chróm 33628001
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom