Porovnajte ceny od 37 € do 39,94 € v 3 e-shopoch:
Od 37 €v 3 e-shopoch
Novaservis Titania Iris New, drezová /umyvadlová nástenná batéria,chrómová, 94470,0
Od 37 €v 3 e-shopoch
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 37 € do 39,94 €:
Doručenie od 6 €Na odoslanie o 1 týždeň14 dní na vrátenie
SkladomDoručenie od 1,79 €14 dní na vrátenie
História cien
- 26. 5. 2026 - 37,41 €
- 23. 4. 2026 - 37,41 €
- 2. 4. 2026 - 38,25 €
- 3. 2. 2026 - 37,55 €
- 5. 1. 2026 - 37,41 €
- 15. 12. 2025 - 37,55 €
- 12. 12. 2025 - 37,41 €
- 20. 11. 2025 - 39,89 €
- 30. 10. 2025 - 37,41 €
- 22. 8. 2025 - 37,55 €
- 21. 6. 2025 - 37,41 €
- 14. 4. 2025 - 36,89 €
- 10. 4. 2025 - 37,36 €
- 23. 1. 2025 - 36,89 €
- 26. 5. 2026 - 37 €
- 23. 4. 2026 - 37 €
- 2. 4. 2026 - 37 €
- 3. 2. 2026 - 37 €
- 5. 1. 2026 - 37 €
- 15. 12. 2025 - 37 €
- 12. 12. 2025 - 37 €
- 20. 11. 2025 - 37 €
- 30. 10. 2025 - 37 €
- 22. 8. 2025 - 37 €
- 21. 6. 2025 - 37 €
- 14. 4. 2025 - 36,89 €
- 10. 4. 2025 - 36,89 €
- 23. 1. 2025 - 36,89 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Novaservis Titania Iris New Drezová /umyvadlová nástenná batéria,chróm, 94470,0 Drezová /umyvadlová nástenná batéria Titania Iris New
Parametre
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Ovládanie | Pákové |
| Druh | Nástenná (rozstup 100 mm), Nástenná (rozostup 150 mm) |
| Farba | Sivá |
| Príslušenstvo | Kompletní |
| Hĺbka krabice | 397 mm |
| Šírka krabice | 152 mm |
| Výška krabice | 95 mm |
| Prevedenie | Chrom |
| Záruka na tesnosť kartuše | 5 rok |
| Rozteč | 150 mm |
| Dĺžka ramena | 250 mm |
| Pripojovacia matica | 3/4" |
| Šírka (mm) | 180 |
| Výška (mm) | 130 |
| Dĺžka (mm) | 280 |
| Typ ramena | 255 mm |
| Séria | Novaservis Titania Iris |
| Hĺbka (mm) | 280 |
| Typ | Batérie - umývadlové |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

67,09 €
Mexen Ava kuchynská batéria, čierna - 672800-70
Dostupné v 5 e-shopoch

65,99 €
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna matná SATBSD290CM
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
69,99 €
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE2F
Páková, chrómová, stojanková
Skladom
79,6 €
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy nerez SATBAUR286NRZ
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
132,23 €
Drezová batéria SAT s otočným ramienkom, 2 prúdy chróm SIKOBSD284
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
99,9 €
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy brúsený gun metal SATBAUR286BGM
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
58,99 €
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna / chróm SATBSD290C
Páková, chrómová, stojanková
Skladom
83,59 €
Mexen Corina kuchynská batéria, chróm - 670601-00
Chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch

149 €
Drezová batéria SAT s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna SATBSD286C
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
72,15 €
Drezová batéria SAT Aurum s otočným ramienkom čierna matná SATBAUR280C
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
95,59 €
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna matná SATBAUR286C
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
61,49 €
Homelife Digiterm drezová batéria s elektrickým ohrevom vody biela/chróm SDR-10C-3
Páková, chrómová, s ohrevom vody
Skladom
58,99 €
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE
Páková, chrómová, stojanková
Skladom
