Porovnajte ceny od 65,44 € do 84,9 € v 2 e-shopoch:
Novaservis Titania Iris New, podomietková vaňová batéria s prepínačom, chrómová, 94450R,0
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 65,44 € do 84,9 €:
História cien
- 31. 5. 2026 - 65,44 €
- 3. 2. 2026 - 65,44 €
- 31. 5. 2026 - 65,44 €
- 3. 2. 2026 - 65,44 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Novaservis Titania Iris New - Vaňová batéria pod omietku s prepínačom, chróm, 94450R,0 Vaňová a sprchová podomietková batéria s prepínačom Popis Výška výrobku: 150 mm Šírka výrobku: 200 mm Hĺbka výrobku: 150 mm Typ: podomietková s prepínačom Typ kartuše: 35
Parametre
| Druh | Podomietková |
|---|---|
| Povrchová úprava | Chróm |
| Ovládanie | Pákové |
| Farba | Čierna |
| Príslušenstvo | 2 vývody |
| Hĺbka krabice | 228 mm |
| Šírka krabice | 173 mm |
| Výška krabice | 130 mm |
| Prevedenie | Chrom |
| Záruka na tesnosť kartuše | 5 rok |
| Dĺžka (mm) | 150 |
| Výška (mm) | 150 |
| Šírka (mm) | 200 |
| Hĺbka (mm) | 150 |
| Séria | Novaservis Titania Iris |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Typ | Batérie - podomietkové vaňové batérie |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

Vaňová batéria GROHE Essence New Warm Sunset 33624DA1
Nástenná 100 mm, nástenná 150 mm, bronzová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO27210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO22210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Logis bez sprchového setu 150 mm chróm 71400000
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria GROHE Essence New so sprchovacím setom 150 mm chróm 33628001
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mexen Alma voľne stojaca vaňová batéria, zlatá - 75033-50
Podlahová, bronzová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch

Vaňová batéria SAT Mood s vaňovým setom 150 mm chróm SATBSMOOD222SET1
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Ecostat Element bez sprchového setu 150 mm chróm 13347000
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Tecturis S bez sprchového setu 150 mm matná čierna 73422670
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria GROHE Grohtherm 800 bez sprchového setu 150 mm chróm 34756000
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Talis E bez sprchového setu 150 mm chróm 71740000
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm brúsená rose gold SATBAUR222BRG
Nástenná 150 mm, bronzová, páková
Skladom
Vaňová batéria RAV SLEZÁK Vltava so sprchovacím setom 150 mm čierna VTE454.5/1CMAT
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
