

Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 93,49 € do 97,74 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 5,34 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Novaservis Metalia 57 Drezová batéria, bielá, 57096,1 Drezová batéria Metalia 57 bielá
| Ovládanie | Pákové |
|---|---|
| Druh | Stojanková |
| Farba | Biela |
| Hĺbka krabice | 405 mm |
| Šírka krabice | 84 mm |
| Výška krabice | 155 mm |
| Záruka na tesnosť kartuše | 7 rok |
| Dĺžka (mm) | 100 |
| Šírka (mm) | 50 |
| Výška (mm) | 150 |
| Hĺbka (mm) | 100 |
| Séria | Novaservis Metalia 57 |
| Výrobca | Novaservis |

Páková, chrómová, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Páková, chrómová, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Nástenná 150 mm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková, bronzová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková, chrómová, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková, s výsuvnou sprchou, bronzová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková, bronzová
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková, bronzová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Páková, bronzová, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Páková, chrómová, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková, s výsuvnou sprchou, bronzová
Skladom
Stojanková
Na odoslanie o 1 týždeň
Chrómová
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková, bronzová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Páková, stojanková
Skladom
Páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková, chrómová, stojanková
Skladom
Bronzová, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Chrómová, kohútiková, stojanková
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková, stojanková, šírka
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Stojanková
Skladom
S výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Páková, chrómová, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom