Porovnajte ceny od 53,8 € do 55,24 € v 2 e-shopoch:
Doručenie od 6 €Na odoslanie o 1 týždeň14 dní na vrátenie
SkladomDoprava zadarmo14 dní na vrátenie
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 53,8 € do 55,24 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Novaservis Metalia 57 Sprchová batéria podomietková, chróm, 57050,0
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Ovládanie | Pákové |
| Farba | Sivá |
| Druh | Podomietková |
| Hĺbka krabice | 157 mm |
| Výška krabice | 50 mm |
| Šírka krabice | 153 mm |
| Záruka na tesnosť kartuše | 7 rok |
| Príslušenstvo | 1 vývod |
| Dĺžka (mm) | 100 |
| Šírka (mm) | 150 |
| Výška (mm) | 140 |
| Hĺbka (mm) | 100 |
| Séria | Novaservis Metalia 57 |
| Typ | Batérie - podomietkové sprchové batérie |
| Výrobca | Novaservis |

Chrómová, páková, nástenná 150 mm
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Podomietková, bronzová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Podomietková, chrómová, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Termostatická, chrómová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch