Porovnajte ceny od 67,4 € do 72,24 € v 3 e-shopoch:
Novaservis Metalia 57, umývadlová batéria bez výpusti, chrómová, 57002/1,0
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 67,4 € do 72,24 €:
História cien
- 31. 5. 2026 - 69,21 €
- 2. 4. 2026 - 69,21 €
- 16. 2. 2026 - 67,79 €
- 13. 2. 2026 - 67,7 €
- 11. 12. 2025 - 67,79 €
- 11. 11. 2025 - 67,7 €
- 9. 7. 2025 - 67,79 €
- 30. 5. 2025 - 67,7 €
- 21. 2. 2025 - 67,24 €
- 28. 1. 2025 - 66,87 €
- 31. 5. 2026 - 67,4 €
- 2. 4. 2026 - 67,4 €
- 16. 2. 2026 - 67,4 €
- 13. 2. 2026 - 67,4 €
- 11. 12. 2025 - 67,4 €
- 11. 11. 2025 - 67,4 €
- 9. 7. 2025 - 67,4 €
- 30. 5. 2025 - 67,4 €
- 21. 2. 2025 - 66,34 €
- 28. 1. 2025 - 66,34 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Umývadlová batéria bez výpusti Metalia 57 chróm
Parametre
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Druh | Stojanková |
| Ovládanie | Páková |
| Farba | Sivá |
| Hĺbka krabice | 405 mm |
| Výška krabice | 84 mm |
| Šírka krabice | 155 mm |
| Záruka na tesnosť kartuše | 7 rok |
| Príslušenstvo | Bez uzávěru výpusti |
| Typ ramena | Pevné |
| Dĺžka (mm) | 125 |
| Šírka (mm) | 50 |
| Výška (mm) | 145 |
| Hĺbka (mm) | 125 |
| Séria | Novaservis Metalia 57 |
| Typ | Batérie - umývadlové |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

Umývadlová batéria SAT Aurum bez výpuste brúsený gun metal SATBAUR271BGM
Stojanková, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Mexen Estrella batéria umývadlová, chróm - 72300-00
Chrómová, stojanková, páková
Dostupné v 3 e-shopoch

Vysoká umývadlová batéria SAT Mood bez výpuste čierna SATBSMOOD285C
Bronzová, stojanková, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mexen Rumba vysoká umývadlová batéria, čierna - 73510-70
Stojanková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen Alma nástenná umývadlová batéria, chróm - 75015-00
Chrómová, stojanková, nástenná 100 mm
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen Rumba One vysoká umývadlová batéria, chróm - 73511-00
Chrómová, stojanková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen Elba vysoká umývadlová batéria, zlatá - 74110-50
Bronzová, stojanková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch

Hansgrohe Vernis Blend umývadlová batéria bez výpuste chróm 71558000
Chrómová, stojanková, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Umývadlová batéria SAT Feel bez výpuste chróm SATBSFEEL271
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
Mexen Zero vysoká umývadlová batéria, chróm - 71110-00
Chrómová, stojanková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch

Vysoká umývadlová batéria SAT Aurum bez výpuste chróm SATBAUR285CR
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
Ceramia S-Line Pro umývadlová batéria 100 mm chróm SIKOBSLPRO26110
Chrómová, nástenná 100 mm, páková
Skladom
Umývadlová batéria SAT Project bez výpuste chróm SATBSPRO271
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
Umývadlová batéria SAT Aurum bez výpuste chróm SATBAUR271CR
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
Vysoká umývadlová batéria SAT Feel bez výpuste čierna matná SATBSFEEL285C
Bronzová, stojanková, páková
Skladom
Umývadlová batéria SAT Vision bez výpuste čierna matná SATBSVI271C
Bronzová, stojanková, páková
Skladom
Umývadlová batéria SAT Mood bez výpuste chróm SATBSMOOD271
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
Hansgrohe Logis umývadlová batéria vernis blend bez výpuste chróm 71580000
Chrómová, stojanková, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Hansgrohe Tecturis S umývadlová batéria bez podomietkového telesa matná čierna 73350670
Podomietková, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Umývadlová batéria SAT Feel bez výpuste čierna matná SATBSFEEL271C
Bronzová, stojanková, páková
Skladom
Mexen Cetus vysoká umývadlová batéria, zlatá - 744310-50
Bronzová, stojanková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch

Prietokový umývadlový vtok SAT Infinitio 5/4 "biela lesklá PZATKAWH
S výpusťou, stojanková
Skladom
Mexen Royo batéria umývadlová, čierna - 72200-70
Stojanková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch

Umývadlová batéria Sanela so senzorom chróm SLU01N
Chrómová, senzorová, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Hansgrohe Rebris S umývadlová batéria s bidetovú spŕškou chróm 72215000
Chrómová, so spŕškou, stojanková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Grohe Eurocube umývadlová batéria bez výpuste chróm 23446000 G23446000
Chrómová, stojanková, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
