Porovnajte ceny od 70,79 € do 89,9 € v 3 e-shopoch:
Novaservis Metalia 55, umývadlová drezová batéria 150 mm, chrómová, 55076,0
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 70,79 € do 89,9 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 71,68 €
- 3. 2. 2026 - 71,68 €
- 26. 5. 2026 - 70,79 €
- 3. 2. 2026 - 70,79 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Novaservis Metalia 55 Umývadlová drezová batéria 150 mm, chróm, 55076,0 Kvalitná a odolná, keramická kartuš KEROX 35 mm so 7 ročnou zárukou . Prvotriedne chrómové prevedenie. Drezová nástenná batéria s rozostupom 150 mm a otočným ramenom s dĺžkou 200 mm. Milovníci dizajnu si prídu na svoje vďaka výraznej konštrukcií. Overená kvalita vás presvedčí. Najpredávanejšie české vodovodné batérie METALIA . Túto značku rozhodne vystihuje – vysoká kvalita, moderný dizajn, funkčnosť a užívateľský komfort. Nástenná umývadlová-drezová batéria Výrobca: Novaservis / Ferro Séria: Metalia 55 Rozteč pripojenie: 150 mm Výtok: otočný, dĺžka: 200 mm Farba: chróm Ovládanie: pákové Možno použiť ako umývadlovú aj drezovú batériu EAN: 8590309100409 Katalógové číslo: 55076,0
Parametre
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Ovládanie | Pákové |
| Druh | Nástenná (rozostup 150 mm) |
| Hĺbka krabice | 405 mm |
| Výška krabice | 84 mm |
| Šírka krabice | 155 mm |
| Záruka na tesnosť kartuše | 7 rok |
| Príslušenstvo | Kompletní |
| Dĺžka ramena | 200 mm |
| Rozteč | 150 mm |
| Pripojovacia matica | 3/4" |
| Šírka (mm) | 180 |
| Výška (mm) | 115 |
| Dĺžka (mm) | 230 |
| Hĺbka (mm) | 230 |
| Typ ramena | 200 mm |
| Séria | Novaservis Metalia 55 |
| Typ | Batérie - umývadlové |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy brúsený gun metal SATBAUR286BGM
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy nerez SATBAUR286NRZ
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna SATBSD286C
Páková, s výsuvnou sprchou, bronzová
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna / chróm SATBSD290C
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna matná SATBAUR286C
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Mexen Corina kuchynská batéria, chróm - 670601-00
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch

Mexen Ava kuchynská batéria, čierna - 672800-70
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Dostupné v 5 e-shopoch

Homelife Digiterm drezová batéria s elektrickým ohrevom vody biela/chróm SDR-10C-3
Páková, chrómová, s ohrevom vody
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE2F
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT s otočným ramienkom, 2 prúdy chróm SIKOBSD284
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s otočným ramienkom čierna matná SATBAUR280C
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna matná SATBSD290CM
Páková, s výsuvnou sprchou, bronzová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
