Porovnajte ceny od 72,24 € do 87,9 € v 3 e-shopoch:
Novaservis Metalia 55, drezová umývadlová batéria 150 mm, chrómová, 55070,0
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 72,24 € do 87,9 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 7,83 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 26. 5. 2026 - 80,07 €
- 2. 2. 2026 - 80,07 €
- 26. 5. 2026 - 72,24 €
- 2. 2. 2026 - 72,24 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Novaservis Metalia 55 Drezová umývadlová batéria 150 mm, chróm, 55070,0 Drezová umývadlová batéria 150 mm Metalia 55 chróm
Parametre
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Ovládanie | Pákové |
| Druh | Nástenná (rozostup 150 mm) |
| Farba | Čierna |
| Hĺbka krabice | 405 mm |
| Výška krabice | 84 mm |
| Šírka krabice | 155 mm |
| Rozteč | 150 mm |
| Záruka na tesnosť kartuše | 7 rok |
| Príslušenstvo | Kompletní |
| Dĺžka ramena | 250 mm |
| Pripojovacia matica | 3/4" |
| Šírka (mm) | 180 |
| Výška (mm) | 115 |
| Dĺžka (mm) | 110 |
| Hĺbka (mm) | 110 |
| Typ ramena | 255 mm |
| Séria | Novaservis Metalia 55 |
| Typ | Batérie - umývadlové |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

Homelife Digiterm drezová batéria s elektrickým ohrevom vody biela/chróm SDR-10C-3
Páková, chrómová, s ohrevom vody
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna matná SATBSD290CM
Páková, s výsuvnou sprchou, bronzová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drezová batéria SAT s otočným ramienkom, 2 prúdy chróm SIKOBSD284
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy nerez SATBAUR286NRZ
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE2F
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Mexen Ava kuchynská batéria, čierna - 672800-70
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Dostupné v 5 e-shopoch

Drezová batéria SAT s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna SATBSD286C
Páková, s výsuvnou sprchou, bronzová
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy brúsený gun metal SATBAUR286BGM
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna / chróm SATBSD290C
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Mexen Corina kuchynská batéria, chróm - 670601-00
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch

Drezová batéria SAT Aurum s otočným ramienkom čierna matná SATBAUR280C
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna matná SATBAUR286C
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom

