







Rozmery 190×110 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen OMEGA sprchové dvere do otvoru 110 cm, 825-110-000-01-00 Sprchové dvere vyrobené z kaleného skla najvyššej kvality s hrúbkou do 8 milimetrov sú produktom spoločnosti Mexen predstavenej v sérii Omega. Dvere sú široké 110 centimetrov, čo poskytuje veľa priestoru. Môžu byť inštalované do sprchovej vaničky, ako aj na dlaždice. Sú vybavené kovovou rukoväťou v chrómovej farbe, rovnako ako ostatné časti produktu. Výška modelu je 190 centimetrov. Tvrdené sklo poskytne veľkú bezpečnosť a odolnosť, a teda dlhú životnosť bez problémov. Hliníkový profil. Kvalitné dvojité valce tiež zaručujú dlhú životnosť. Zahrnuté je samozrejme aj drenážne tesnenie. Technické údaje Montáž: univerzálna, pravá alebo ľavá Spôsob otvárania: posuvné Farba skla: číre - priehľadné Povrchová úprava: lesklá chrómová Druh skla: bezpečnostné, kalené Hrúbka skla: 8 mm Náter pre ľahké čistenie: áno Nerovnosti vyrovnávacej steny: áno Nastavenie šírky: áno Možnosť nainštalovať na sprchovú vaničku alebo dlažbu: áno Profil: hliníkový Najvyššia kvalita dvojitých koliesok Kovová rukoväť Sada tesnenia Hliníkový prah tesnenia dverí K montáži je potrebná montážna sada Omega 820-00-01 Rozmery (mm): Dvere (B min-max): 1085-1100 C (mm) - 493 D (mm) - 575 X (mm) - 455
| Šírka: | 110 cm |
|---|---|
| Výška: | 190 cm |
| Výplň dverí | Číre sklo |
|---|---|
| Prevedenie dverí | Posuvné |
| Umiestnenie | Vľavo, Vpravo, Univerzálne |
| Farba | Čierna |
| Ochranný povlak | Áno |
| Šírka vstupu (mm) | 455 |
| Ean | 5903163387870 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Farba skla | Číre |
| Šírka (mm) | 1100 |
| Výška (mm) | 1900 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Séria | Mexen Omega |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Typ | Sprchové dvere - posuvné |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Mexen |

Posuvná, číra, ľavé
Skladom
Skladacia, číra, ľavé
Skladom
Posuvná, číra, ľavé
Skladom
Posuvná, číra, ľavé
Skladom
Posuvná, číra, univerzálna
Dostupné v 2 e-shopoch

Posuvná, číra, univerzálna
Dostupné v 2 e-shopoch

Posuvná, číra, ľavé
Skladom
Posuvná, číra, ľavé
Skladom