



Rozmery 140×70 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen FELIX, vaňová zástena, 1-krídlo, 70 x 140 cm, šedá, 890-070-001-01-40 Ak chcete zabrániť striekaniu vody počas kúpania, určite by ste mali zvážiť kúpu zásteny. Odporúčame Vám Mexen krídlo s rozmermi 70x140 cm z kolekcie Mexen Felix. Výrobok je vyrobený zo šedého tvrdeného skla a kovanie je upravené chrómom. V závislosti od vašich preferencií ho môžete namontovať vpravo alebo vľavo - je univerzálny. Sklo bolo vybavená špeciálnym povlakom, ktorý uľahčuje jej čistenie. Technické údaje: Výrobca: Mexen Séria: Felix Typ: vaňová zástena, 1-krídlová (otváranie dnu alebo von) Montáž: univerzálna, pravá alebo ľavá Povrchová úprava: chrómová lesklá Farba skla: šedá Druh skla: bezpečné, tvrdené Rozmer: 70(s) x 140(v) Hrúbka skla: 5 mm Materiál profilu: hliník Náter pre ľahké čistenie: áno Sada tesnení Otváranie: von aj dnu Záruka: 24 mesiacov
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Výška: | 140 cm |
| Orientácia | Ľavá, Univerzálna |
|---|---|
| Typ | 1-krídlový, Vaňová zástena - otočná |
| Ochranný povlak | Áno |
| Ean | 5903163383995 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Farba skla | Šedé |
| Výška (mm) | 1400 |
| Šírka (mm) | 700 |
| Hrúbka skla (mm) | 5 mm |
| Séria | Mexen Felix |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Mexen |

S pravou orientáciou, posuvná
Skladom
150×80 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom
105×150 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom
150×70 cm, číra, s pravou orientáciou
Skladom
120×140 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom